Odměny za aktivaci SIM karty

Odměny za aktivaci SIM karty

Kupte SIM kartu SAZKAmobil, aktivujte ji a nejpozději do 7 dnů můžete okusit naše odměny. Volání a SMS za 1 Kč nebo 1 GB internetu zdarma je určitě příjemné přivítání v naší SAZKAmobil rodině. Tak neváhejte a kupte si SIM kartu na nejbližším terminálu SAZKA nebo online. Akce platí do 30. 6. 2020

 • Tyto Podmínky upravují marketingovou akci společnosti SAZKA a.s., se sídlem K Žižkovu 851, 190 93 Praha 9, IČO: 264 93 993 (dále jen „SAZKA“), umožňující získání jedné ze dvou odměn za aktivaci SIM karty pro nové zákazníky SAZKAmobilu, kteří splní podmínky této akce.

 • Marketingové akce se může zúčastnit každý nový zákazník, který si zakoupí a aktivuje předplacenou SIM kartu SAZKAmobilu.

 • V rámci akce „Odměny za aktivaci SIM karty“ si zákazník může vybrat buď (i) 1 GB dat zdarma nebo (ii) Levné volání a SMS.

 • Pro získání „Odměny za aktivaci SIM karty“ je třeba v období od 2. 9. 2019 aktivovat novou SIM kartu SAZKAmobil, tj. provést první odchozí hovor nebo čerpat jinou službu SAZKAmobilu, a do 7 kalendářních dní, nejpozději však do 30. 6. 2020, odeslat SMS na číslo 8866 ve tvaru „D10“ pro 1 GB dat zdarma nebo „D11“ pro Levné volání a SMS. Za tuto aktivaci mohou zákazníci využít:

  • Při využití odměny 1 GB dat zdarma zákazník získá balíček 1 GB, který je možné čerpat v průběhu jednoho měsíce od jeho aktivace. Nevyužitá data se nepřevádějí do dalších měsíců. Získané odměny se nesčítají, tj. nelze převést nevyužitá data na nový balíček 1 GB získaný odměnou při dalším dobití, pokud se tak stane dříve, než skončí platnost stávajícího balíčku. Nevyužitá data nelze převést ani na paušální tarif. Po překročení datového limitu (FUP) se rychlost sníží na 32 kbit/sekundu.
  • Při využití odměny Levné volání a SMS uživatel získá zvýhodněnou cenu volání a SMS do všech sítí v ČR a při volání z EU, a to 1 Kč za minutu hovoru a 1 Kč za jednu SMS. Odměnu je možné čerpat v průběhu jednoho měsíce od její aktivace. Po uplynutí této lhůty se následující čerpané jednotky účtují podle platného Ceníku.
 • Lze využít pouze jednu z uvedených odměn a pouze jednou. Tuto marketingovou akci nelze kombinovat s Odměnami za dobití.

 • V otázkách neupravených v těchto Podmínkách platí Všeobecné obchodní podmínky, Podmínky čerpání kreditu a platný Ceník, které jsou dostupné na stránkách www.sazkamobil.cz.

 • SAZKA si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto Podmínky s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.sazkamobil.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Podmínky této marketingové akce jsou platné od 4. 2. 2020 do 30. 6. 2020.