Dobíjejte kredit v prodejní síti GECO a sbírejte body na svou GECO kartu

Dobíjejte kredit v prodejní síti GECO a sbírejte body na svou GECO kartu

Speciální nabídka sbírání GECO bodů na GECO kartu. Akce probíhá od 16. 1. do 31. 1. 2023.

Tyto Podmínky upravují marketingovou akci společnosti SAZKA a.s., se sídlem Evropská 866/69, Vokovice, 160 00 Praha 6, IČO: 264 93 993 (dále jen „SAZKA“), umožňující získání výhodnějších služeb SAZKAmobilu.

Dobíjíte kredit ke své předplacence na prodejnách GECO a vlastníte GECO kartu? Kromě Odměny za dobití můžete také sbírat body na vaši GECO kartu. GECO body můžete uplatnit jako slevu při dobití kreditu vaší SAZKAmobil předplacené karty.

Využijte speciální nabídku, kterou jsme pro vás připravili:

202301_geco_body

Marketingové akce se může zúčastnit každý zákazník, který vlastní předplacenou kartu SAZKAmobilu a dobije si kredit alespoň za 300 Kč v období od 16. 1. do 31. 1. 2023 v prodejní síti GECO (Seznam prodejen - GECO kontakty) a je vlastníkem GECO karty.

Podmínkou připsání GECO bodů je předložení platné GECO karty na prodejně GECO v rámci dokoupení kreditu. Více informací o GECO kartě - Informace o GECO kartě (kartageco.cz). Připsání GECO bodů zajišťuje a dotazy s tím spojené vyřizuje společnost GECO, a.s., se sídlem Praha 8, Pod Čimickým hájem 190/11, PSČ 18100, IČO: 63080737. Infolinka 266 014 222 v pracovní dny 8 – 16 hod.

Využití GECO bodů:

  • Využíváte již nyní GECO kartu a sbíráte GECO body? Vaše již získané GECO body můžete využít při dobití SAZKAmobil karty jako slevu.
  • V období od 16. 1. do 31. 1. 2023 nově získáváte GECO body i za samotné dobití SAZKAmobil předplacenky.
  • GECO body získané během probíhajícího nákupu nejdou ihned použít. Body lze uplatnit až pro následující nákup, ten může být hned po ukončení nákupu.
  • GECO body mají neomezenou platnost. Podmínkou neomezené platnosti je alespoň 1x za 90 dní použít GECO kartu – tzn. udělat alespoň 1 nákup a použít GECO kartu.
  • GECO body nelze využít na nákup cigaret a loterií.

V rámci jednoho dobití kreditu získá zákazník pouze jednu Odměnu za dobití – tzn. dobitím kreditu ve výši 300 Kč a více získá zákazník dle těchto Podmínek jím zvolenou odměnu:

  • Mobilní internet zdarma, nebo
  • Bonusový kredit (Kredit navíc), nebo
  • Levné volání a SMS do všech sítí, nebo
  • Neomezené volání a SMS v síti SAZKAmobil.

Odměny dle této a jiných marketingových akcí se nesčítají. Odměnu je nutné nastavit ještě před dobitím Kreditu na SIM kartě, a to v Mobilní aplikaci, v Internetové samoobsluze nebo zdarma telefonicky na Zákaznické lince *11. Po připsání Kreditu se nastavená odměna ihned aktivuje.

Dobitím kreditu se v tomto případě nerozumí převod kreditu od jiného zákazníka.

Podmínky a platnost Odměny za dobití:

Odměna je platná jeden měsíc od připsání a v případě nevyužití se nepřevádí do dalších měsíců.

Zvolí-li zákazník odměnu „Mobilní internet zdarma“, je možné ji čerpat v průběhu jednoho měsíce od její aktivace. Získané odměny se nesčítají, tj. nevyužitá data nelze převést na nový balíček dat získaný odměnou při dalším dobití či v rámci jiné marketingové akce (tj. aktivací nové odměny zaniká platnost stávajícího datového balíčku a nevyužitá data stávajícího balíčku propadají). Nevyužitá data nelze ani převést na paušální tarif. Po překročení datového limitu (FUP) se rychlost sníží na 64 kbit/sekundu.

Zvolí-li zákazník odměnu „Bonusový kredit (Kredit navíc)“, je možné jej čerpat na volání, SMS i na nákup zvýhodněných balíčků na volání, SMS a data. Bonusový kredit nelze čerpat na prémiové služby (Premium SMS a Audiotex). Bonusový kredit se čerpá jako první, teprve následně se čerpá kredit dobitý zákazníkem.

Zvolí-li zákazník odměnu „Levné volání a SMS do všech sítí“, získá zvýhodněnou cenu volání a SMS do všech sítí v ČR a při volání z EU za cenu uvedenou v tabulce odměn dle výše dobíjené částky Kreditu. Pozor: Aktivací nové odměny „Levné volání a SMS do všech sítí“ v průběhu jednoho měsíce zaniká platnost původní odměny „Levné volání a SMS do všech sítí“, a zákazník bude mít aktivovánu odměnu ve výši dle posledního dobití (bez ohledu na to, zda je pro něj výhodnější či nikoli).

Zvolí-li zákazník odměnu za dobití „Neomezené volání a SMS“, získá volání a SMS do sítě SAZKAmobil zdarma. Hovory i SMS musejí v síti SAZKAmobil vzniknout i končit, není tedy možné tuto výhodu využít na hovory a SMS z roamingu.

V otázkách neupravených v těchto Podmínkách platí Všeobecné obchodní podmínky, Podmínky poskytování mobilních datových služeb, Podmínky čerpání kreditu a platný Ceník, které jsou dostupné na stránkách www.sazkamobil.cz a ve vztahu ke GECO bodům dále podmínky GECO na webu kartageco.cz.

SAZKA si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto Podmínky s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.sazkamobil.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Podmínky této marketingové akce jsou platné od 16. 1. 2023 do 31. 1. 2023.