Neomezené volání a SMS v síti zdarma

Apr 1, 2020

Speciální nabídka balíčku Neomezené volání a SMS v síti zdarma pro stávající zákazníky využívající předplacenou kartu i tarif SAZKAmobilu.

Zobrazit detail

Neomezené volání, SMS a data v rámci zemí EU

Mar 20, 2020

Speciální nabídka Neomezeného volání, SMS a dat v rámci roamingu v zemích EU pro stávající zákazníky využívající předplacenou kartu SAZKAmobil i paušální tarify.

Zobrazit detail

Doporučte SAZKAmobil a získejte až 600 Kč kredit navíc

Feb 11, 2020

Vlastníte předplacenou SAZKAmobil kartu a jste s námi spokojeni? Neváhejte a doporučte nás ve svém okolí. Za doporučené zákazníky můžete získat kredit navíc. I nový zákazník získá odměnu. Za aktivaci SIM karty si může vybrat jednu ze dvou odměn. Akce je platná do 30. 6. 2020 pro zákazníky předplacených SIM karet.

Zobrazit detail

Odměny za aktivaci SIM karty

Sep 2, 2019

Kupte SIM kartu SAZKAmobil, aktivujte ji a nejpozději do 7 dnů můžete okusit naše odměny. Volání a SMS za 1 Kč nebo 1 GB internetu zdarma je určitě příjemné přivítání v naší SAZKAmobil rodině. Tak neváhejte a kupte si SIM kartu na nejbližším terminálu SAZKA nebo online. Akce platí do 30. 6. 2020

Zobrazit detail

SAZKAmobil šance - Šťastná SIMka

Mar 31, 2014

Marketingové akce se může zúčastnit zákazník SAZKAmobil starší 18 let, který současně s dobitím SAZKAmobil SIM karty uzavře sázku v číselné loterii SAZKAmobil šance pomocí dobíjecího kupónu SAZKAmobil vsazením posledních pěti pozic svého telefonního čísla.

Zobrazit detail