Pro novináře

Stáhnout Press Kit
Kontakt: Václav Friedmann, tiskový mluvčí

SAZKAmobil teď rozdává ke každé nové SIM kartě data zdarma nebo volání a SMS za korunu

02.09.2019

Od 2. září připravil mobilní operátor SAZKAmobil akci pro nové zákazníky. Po aktivaci nové SIM karty si zákazníci mohou vybrat jednu ze dvou Odměn: balíček 1 GB dat na měsíc nebo Levné volání a SMS za 1,- Kč na měsíc.

Stáhnout v PDF


Operátoři nepříjemně šokují zákazníky a zavádějí zpět volání po minutách

22.05.2019

V dnešní době se může zdát něco takového neuvěřitelné, ale vypadá to, že se někteří mobilní operátoři opravdu rozhodli vrátit do historie a oprášit účtování telefonních hovorů po celých minutách. Pokud jste již zapomněli, co přesně to znamená, jedná se o systém, kdy zaplatíte při odchozím volání za každou započatou minutu, což výrazně prodraží účty za telefon. Zatímco virtuální operátoři jako SAZKAmobil se snaží nabídnout klientům stále výhodnější ceny volání, síťový operátoři spoléhají na trpělivost svých zákazníků se zdražováním služeb.

Stáhnout v PDF


Volání do zahraničí už nebude zatíženo roamingovým paradoxem

07.05.2019

Od 15. května bude volání do zahraničí regulováno podle nových pravidel Evropské unie na maximální sazbu necelých 6 korun za minutu. Hlavní čeští operátoři jsou připraveni poskytnout svým zákazníkům pouze ceny u horní hranice poplatků, což se může při volání do ciziny výrazně prodražit. Na tuto situaci se rozhodnul reagovat virtuální operátor SAZKAmobil, který nabízí hovory do zahraničí v rámci Evropy až o čtvrtinu levněji než velká trojka.

Stáhnout v PDF


SAZKAmobil slaví 5 let a vylepšuje odměny za dobití, zlevňuje data i volání do zahraničí

15.01.2019

Již 3 roky si SAZKAmobil drží pozici největšího nezávislého virtuálního operátora. V minulosti byl vyhodnocen Českým telekomunikačním úřadem nejférovějším mobilním operátorem. SAZKAmobil se také jako jediný virtuál umístil v TOP 100 nejlepších zákaznických zkušeností sestavovaný každoročně společností KPMG.

Stáhnout v PDF


SAZKAmobil výrazně zlevňuje a navyšuje nabídku mobilních dat

03.04.2018

Nejférovější operátor na českém trhu SAZKAmobil přichází se zásadními změnami ve své nabídce tarifů a služeb. Od dubna se mohou zákaznici těšit na kompletní obměnu datových balíčků, díky které klienti získají více dat za nižší cenu. Současně SAZKAmobil zdvojnásobuje oblíbené odměny za dobití a spouští zcela nový tarif.

Stáhnout v PDF