Vážení zákazníci, v pondělí 4. 3. proběhne poslední losování loterie SAZKAmobil šance. Buďte u toho s námi! V jackpotu budeme hrát o mimořádných 850 000 Kč! Dobijte si a vsaďte si nejpozději do pondělí 4. 3. 2:30 hod. Držíme vám palce!

A co takhle 1 GB ZDARMA nejen pro surfaře?

A co takhle 1 GB ZDARMA nejen pro surfaře?

Když vám data nestačí, odneste si 1 GB ZDARMA! Do 11. 1. 2023 si objednáte naši předplacenou kartu, dobijete kredit alespoň za 300 Kč a okamžitě získáte další porci dat jako Odměnu za dobití – Internet 1 GB zdarma.

  • V rámci dobití kreditu alespoň 300 Kč zákazník získává také 1 GB dat

  • Tyto Podmínky upravují marketingovou akci společnosti SAZKA a.s., se sídlem Evropská 866/69, Vokovice, 160 00 Praha 6, IČO: 264 93 993 (dále jen „SAZKA“), umožňující získání výhodnějších služeb SAZKAmobil.

  • Marketingová akce je platná pro uživatele SAZKAmobil předplacené SIM karty, kteří si dobijí kredit v minimální výši 300 Kč. Dobitím kreditu se v tomto případě nerozumí převod kreditu od jiného zákazníka.

  • Při první aktivaci SIM karty je automaticky nastavená odměna č. 1 Levné volání a SMS.

  • Změnit odměnu je možné pouze před dobitím kreditu na SIM kartě, a to v Internetové a Mobilní Samoobsluze nebo ZDARMA telefonicky na Zákaznické lince *11.

  • Při využití odměny č. 2 Internet navíc 1 GB zákazník získá balíček 1 GB, který je možné čerpat v průběhu jednoho měsíce od jeho aktivace. Nevyužitá data se nepřevádějí do dalších měsíců. Získané odměny se nesčítají, tj. nelze převést nevyužitá data na nový balíček 1 GB, získaný odměnou při dalším dobití, pokud se tak stane dříve než skončí platnost stávajícího balíčku. Nevyužitá data nelze převést ani na paušální tarif. Po překročení datového limitu (FUP) se rychlost sníží na 32 kbit/sekundu.

  • Tuto marketingovou akci nelze kombinovat s jinou odměnou za dobití.

  • V otázkách neupravených v těchto Podmínkách marketingové akce platí Všeobecné obchodní podmínky a platný Ceník, které jsou dostupné na internetových stránkách

  • SAZKA si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky marketingové akce, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách , nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Podmínky této marketingové akce jsou platné od 1. 2. 2019 do 11. 1. 2023.