Bonusový kredit 150 Kč za převedení čísla k SAZKAmobilu od jiného operátora

Bonusový kredit 150 Kč za převedení čísla k SAZKAmobilu od jiného operátora

Převeďte své stávající číslo do 30. 6. 2020 od jiného operátora k nám. Pokud si vyberete Předplacenou kartu, získáte od nás jako dárek 150 Kč kreditu navíc. Celkem tedy budete mít 300 Kč do začátku! Nakupujte online, na Zákaznické lince nebo na prodejním místě.

Speciální nabídka bonusového kreditu 150 Kč pro nové zákazníky, kteří převedou své stávající číslo na předplacenou SIM kartu od SAZKAmobilu.

Tyto Podmínky upravují marketingovou akci společnosti SAZKA a.s., se sídlem K Žižkovu 851, 190 93 Praha 9, IČO: 264 93 993 (dále jen „SAZKA“), umožňující získání výhodnějších služeb SAZKAmobilu.

Od 1.5. 2020 do 30.6. 2020 SAZKA nabízí speciální nabídku, pro nové zákazníky, kteří v době platnosti nabídky převedou své stávající číslo od jiného operátora na předplacenou SIM kartu od SAZKAmobilu.

Marketingové akce se může zúčastnit každý zákazník, který si zakoupí předplacenou SIM kartu za 150 Kč s úvodním kreditem 150 Kč, a který tuto SIM kartu aktivuje převedením svého stávajícího čísla od jiného operátora. Po převodu čísla bude zákazníkovi automaticky připsán další, bonusový, kredit 150 Kč.

Platnost a podmínky bonusového kreditu:

  • Bonusový kredit bude zákazníkovi připsán do 24 hodin od splnění výše uvedených podmínek k získání bonusového kreditu.
  • Bonusový kredit není možné převést na jiné telefonní číslo ani vyplatit v hotovosti.
  • Bonusový kredit je možné čerpat na volání, SMS i na nákup zvýhodněných balíčků na volání, SMS a data.
  • Bonusový kredit nelze čerpat na prémiové služby (Premium SMS a Audiotex).
  • Bonusový kredit se čerpá jako první, teprve následně se čerpá kredit dobitý zákazníkem.
  • Platnost bonusového kreditu získaného v době trvání marketingové akce je 30 kalendářních dní ode dne jeho připsání. Po této době platnost bonusového kreditu propadá.

V otázkách neupravených v těchto Podmínkách platí Všeobecné obchodní podmínky, Podmínky mobilních datových služeb a platný Ceník, které jsou dostupné na stránkách www.sazkamobil.cz.

SAZKA si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto Podmínky s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.sazkamobil.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Podmínky této marketingové akce jsou platné od 1. 5. 2020 do 30. 6. 2020.