Vážení zákazníci, v současné chvíli může docházet k občasným výpadkům některých našich služeb. Naši technici usilovně pracují na odstranění problémů. Za způsobené komplikace se Vám předem omlouváme. Váš SAZKAmobil.

Odměna za dobití Kredit navíc - navýšená odměna za dobití v hodnotě 400 Kč a více

Odměna za dobití Kredit navíc - navýšená odměna za dobití v hodnotě 400 Kč a více

Užijte si navýšené Odměny za dobití kreditu v hodnotě 400 Kč Kredit navíc, ve formě Bonusového kreditu v hodnotě 150 Kč. Akce platí do 11. 1. 2023.

Speciální nabídka Odměny za dobití kreditu pro stávající zákazníky využívající předplacenou kartu SAZKAmobil.

Tyto Podmínky upravují marketingovou akci společnosti SAZKA a.s., se sídlem Evropská 866/69, Vokovice, 160 00 Praha 6, IČO: 264 93 993, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, sp. zn. B 7424 (dále jen „SAZKA“), umožňující získání výhodnějších služeb SAZKAmobilu.

Od 1. 11. do 11. 1. 2023 SAZKA zavádí novou Odměnu za dobití kreditu v hodnotě 400 Kč a více. Každý zákazník předplacené karty, který si dobije kredit v hodnotě 400 Kč a více, a má nastavenu Odměnu za dobití Kredit navíc, získá navýšenou odměnu ve formě Bonusového kreditu v hodnotě 150 Kč (namísto 100 Kč při dobití alespoň 300 Kč).

Marketingové akce se může zúčastnit každý stávající zákazník, který:

  • Vlastní aktivní předplacenou SIM kartu SAZKAmobilu, dobije si kredit v hodnotě 400 Kč a více a má nastavenu Odměnu za dobití Kredit navíc.

  • Dobitím kreditu se v tomto případě nerozumí převod kreditu od jiného zákazníka.

Podmínky a platnost Odměny:

  • Při dobití kreditu v hodnotě alespoň 400 Kč a nastavení Odměny Kredit navíc získá zákazník odměnu ve formě bonusového kreditu v hodnotě 150 Kč.

  • Při využití odměny Kredit navíc a dobití kreditu v hodnotě 400 Kč a více zákazník získá Bonusový kredit ve výši 150 Kč, který je možné čerpat na volání, SMS i na nákup zvýhodněných balíčků na volání, SMS a data. Bonusový kredit nelze čerpat na prémiové služby (Premium SMS a Audiotex). Bonusový kredit 150 Kč se čerpá jako první, teprve následně se čerpá kredit dobitý zákazníkem. Bonusový kredit je platný jeden měsíc od připsání. Nevyužitý Bonusový kredit se nepřevádí do dalších měsíců.

  • V rámci jednoho dobití kreditu získá zákazník pouze jednu Odměnu za dobití – tzn. dobitím kreditu ve výši 700 Kč a více získá zákazník dle těchto Podmínek odměnu Bonusový kredit ve výši 150 Kč (odměny dle této a jiných marketingových akcí se nesčítají).

V otázkách neupravených v těchto Podmínkách platí Všeobecné obchodní podmínky, Podmínky čerpání kreditu a platný Ceník, které jsou dostupné na stránkách www.sazkamobil.cz.

SAZKA si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto Podmínky s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.sazkamobil.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Podmínky této marketingové akce jsou platné od 1. 11. 2022 do 11. 1. 2023.