Odměna za aktivaci SIM karty 1 GB dat zdarma

Odměna za aktivaci SIM karty 1 GB dat zdarma

Kupte si novou SIM kartu, aktivujte ji do 7 dnů a jako odměnu za aktivaci od nás získáte 1 GB dat zdarma. A to je příjemné přivítání v naší SAZKAmobil rodině, co myslíte? SIM kartu zakoupíte zde anebo na nejbližším terminálu SAZKA. Akce platí do 30. 6. 2021.

Odměna za aktivaci SIM karty 1 GB dat zdarma

Tyto Podmínky upravují marketingovou akci společnosti SAZKA a.s., se sídlem K Žižkovu 851, 190 93 Praha 9, IČO: 264 93 993, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, sp. zn. B 7424 (dále jen „SAZKA“), umožňující získání Odměny za aktivaci SIM karty pro nové zákazníky SAZKAmobilu, kteří splní podmínky této akce.

Marketingové akce se může zúčastnit každý nový zákazník, který si zakoupí a aktivuje předplacenou SIM kartu SAZKAmobilu v období od 1. 2. 2021 do 30. 6. 2021.

V rámci akce „Odměna za aktivaci SIM karty“ může zákazník získat až 1 GB dat zdarma.

Pro získání „Odměny za aktivaci SIM karty“ je třeba v období od 1. 2. 2021 aktivovat novou předplacenou SIM kartu SAZKAmobil, tj. provést první odchozí hovor nebo čerpat jinou službu SAZKAmobilu, a do 7 kalendářních dní, nejpozději však do 30. 6. 2021, odeslat SMS na číslo 8866 ve tvaru „D10“ pro 1 GB dat zdarma.

Při využití odměny 1 GB dat zdarma zákazník získá balíček 1 GB, který je možné čerpat v průběhu jednoho měsíce od jeho aktivace. Nevyužitá data se nepřevádějí do dalších měsíců. Získané odměny se nesčítají, tj. nelze převést nevyužitá data na nový balíček dat získaný odměnou při dalším dobití či v rámci jiné marketingové akce, pokud se tak stane dříve, než skončí platnost stávajícího balíčku (tj. aktivací nové odměny zaniká platnost stávajícího balíčku a nevyužitá data stávajícího balíčku propadají). Nevyužitá data nelze převést ani na paušální tarif. Po překročení datového limitu (FUP) se rychlost sníží na 32 kbit/sekundu.

Odměnu lze využít pouze jednou. Tuto marketingovou akci nelze kombinovat s Odměnami za dobití.

V otázkách neupravených v těchto Podmínkách platí Všeobecné obchodní podmínky, Podmínky čerpání kreditu a platný Ceník, které jsou dostupné na stránkách www.sazkamobil.cz.

SAZKA si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto Podmínky s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.sazkamobil.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Podmínky této marketingové akce jsou platné od 1. 2. 2021 do 30. 6. 2021.