Vážení zákazníci, v pondělí 4. 3. proběhne poslední losování loterie SAZKAmobil šance. Buďte u toho s námi! V jackpotu budeme hrát o mimořádných 850 000 Kč! Dobijte si a vsaďte si nejpozději do pondělí 4. 3. 2:30 hod. Držíme vám palce!

Volejte a posílejte SMS za 1 Kč

Volejte a posílejte SMS za 1 Kč

Dejte levnému volání a esemeskování korunu! S naší předplacenou kartou vás totiž volání stojí jen 1 Kč za minutu a SMS také jen za 1 Kč. Jednu za druhou… Přitom stačí jen dobít kredit alespoň za 300 Kč a využít naši Odměnu Levné volání a SMS. Platné do 11. 1. 2023.

  • Levné volání a SMS za každé dobití alespoň 300 Kč
  • Tyto Podmínky upravují marketingovou akci společnosti SAZKA a.s., se sídlem Evropská 866/69, Vokovice, 160 00 Praha 6, IČO: 264 93 993, zapsanou v obchodním rejstříku vedeným u Městského soudu v Praze, sp. zn. B 7424 (dále jen „SAZKA“), umožňující získání výhodnějších služeb SAZKAmobil.
  • Marketingová akce je platná pro uživatele SAZKAmobil předplacené SIM karty, kteří si dobijí kredit v minimální výši 300 Kč. Dobitím kreditu se v tomto případě nerozumí převod kreditu od jiného zákazníka.
  • Změnit odměnu je možné pouze před dobitím kreditu na SIM kartě, a to v Internetové a Mobilní Samoobsluze nebo zdarma telefonicky na Zákaznické lince *11.
  • Při využití odměny č. 1 Levné volání a SMS uživatel získá zvýhodněnou cenu volání a SMS do všech sítí v ČR a při volání z EU, a to 1 Kč za minutu hovoru a 1 Kč za jednu SMS. Odměnu je možné čerpat v průběhu jednoho měsíce od její aktivace. Po uplynutí této lhůty se následující čerpané jednotky účtují podle platného Ceníku.
  • Tuto marketingovou akci nelze kombinovat s jinou odměnou za dobití.
  • V otázkách neupravených v těchto Podmínkách marketingové akce platí Všeobecné obchodní podmínky, platný Ceník, Podmínky čerpání kreditu a Herní plán, které jsou dostupné na internetových stránkách
  • SAZKA si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto Podmínky marketingové akce, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách

Podmínky této marketingové akce jsou platné od 18. 2. 2019 do 11. 1. 2023.