Přejděte k nám i s vaším číslem ještě dnes!

Přenos čísla je ZDARMA.

Přejděte k nám i s vaším číslem ještě dnes!

Jak na to?

  1. Kupte si SIM kartu od SAZKAmobilu za 150 Kč s kreditem 150 Kč.

  2. Aktivujte SIM jakýmkoli hovorem.

  3. Požádejte původního operátora o ČVOP kód. Jde o číslo výpovědi opouštěného operátora a tvoří je 14místný číselný kód, který vám původní operátor musí vydat.

  4. Dokončete přenos v naší Samoobsluze, kam se přihlásíte s nově nabitým číslem, které získáte se zakoupením SIM předplacené karty.

Pořád si nevíte rady?
Pusťte si video návod.

Proč SAZKAmobil?

Naše předplacená karta nabízí mnoho výhod. Přesvědčte se zde.

Nejčastější dotazy k předplacené SIM kartě

  1. Nabízíme nové paušální tarify
  2. Vylepšujeme ceny datových balíčků (od 17.3.2020, na vybrané balíčky máme promo ceny už od 17.2.2020)
  3. Přicházíme s opravdu velkými datovými balíčky – nově nabízíme i 30 GB dat (od 17.3.2020)

Kompletní ceny naleznete v sekci Ceník.

Volání ze zahraničí se označuje také jako roaming – jde o volání ze zahraničních sítí (stejně tak to platí pro SMS a MMS). Za roamingové volání ze zemí Evropské unie platíte stejné ceny jako doma v České republice. Za hovor zaplatíte pouze 2,50 Kč na předplacence, a dokonce 0,90 Kč na původních Šťastných tarifech - účtuje se 60+1, takže po první minutě po jednotlivých vteřinách. Na nových paušálních tarifech je cena přesně 1 Kč za minutu. U předplacené karty SMS zpráva vyjde na 1,50 Kč, MMS je za 5 Kč, u původních tarifů na 0,90 Kč resp. 4,90 Kč, u nových na 1 Kč, resp. 5 Kč. Příchozí hovory, SMS i MMS jsou na předplacence stejně jako na tarifu zdarma. Ceny v ostatních zemích najdete v kompletním Ceníku.

Od 18.2. 2020 je nově dostupný Šťastný tarif 499, který obsahuje 5 GB dat. Tarif 399 obsahuje také 5GB dat. Šťastný tarif 299 má 1 GB dat každý měsíc. Se Šťastným tarifem 99 pak máte pravidelně k dispozici 200 MB. Nemusíte nic aktivovat, Internet zdarma je už součástí tarifu. A pokud by vám toto množství dat nestačilo, jednoduše si můžete dokoupit dalších 1GB pro Šťastné tarify 499, 399, 299 a 99. Ceny a podmínky pro původní tarify zůstávají v platnosti i nadále.

Ze zemí Evropské unie voláte za stejné ceny jako doma v České republice. Při volání s předplacenkou platíte pouze 2,50 Kč za minutu, se Šťastným tarifem jen 1 Kč/min. Hovory se účtují po první provolané minutě po vteřinách. SMS z EU pošlete za 1,50 Kč (1 Kč u tarifu). Pokud cestujete mimo Evropskou unii, ceny v konkrétní zemi vám vždy pošleme ihned po příjezdu do dané země. Můžete si je také zkontrolovat už před cestou v našem , původní paušální tarify mají i nadále své ceny - tedy 0,90 Kč/min. a 0,90 Kč za SMS v roamingu.

Roaming, nebo také Volání ze zahraničí, už máte na své SIM kartě nastaveno jak na předplacené kartě, tak na Šťastném tarifu, a můžete si ho sami změnit ve své Mobilní nebo Internetové Samoobsluze. Doporučujeme vám tedy před cestou aktuální stav v Samoobsluze zkontrolovat. Ceny volání v dané zemi najdete v Ceníku a sdělíme vám je také SMS zprávou hned po příjezdu do dané země. V zemích EU voláte jen za 2,50 Kč/min z předplacené karty, nebo za 1 Kč/min při volání ze Šťastného tarifu (0,90 Kč/min. po původní paušální tarify).

Informace o tom, do jaké sítě jste v zahraničí připojen, se vám objeví na displeji telefonu ihned po přihlášení telefonu do dané sítě. Současně vám zasíláme také SMS zprávu s přehledem cen volání. V zemích EU je to jednoduché – za minutu hovoru z předplacenky zaplatíte 2,50 Kč, při volání ze Šťastného tarifu platíte 1 Kč/min (0,90 Kč/min. po původní paušální tarify). Cena SMS je 1,50 Kč pro předplacenku a 1 Kč pro tarif (0,90 Kč po původní paušální tarify). Ceny pro ostatní země najdete v Ceníku.

Volání do zahraničí je volání ze sítě SAZKAmobil do jiných zahraničních sítí (stejně tak to platí pro SMS a MMS). Do zemí Evropské unie se dovoláte za 4,50 Kč za minutu. Do Německa, Polska, Rakouska, Slovenska, Číny a Vietnamu se dovoláte pouze za 2,50 Kč. Pokud voláte často, můžete si volání ještě zlevnit, s balíčkem Moje země za 79 Kč se pak dostanete na ceny 2,10 Kč za minutu pro Čínu a Vietnam a pouhých 1,80 Kč pro sousední země (Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko).