Přejděte k nám i s vaším číslem ještě dnes!

Přenos čísla je ZDARMA.

Přejděte k nám i s vaším číslem ještě dnes!

Jak na to?

 1. Kupte si naši SIM kartu a aktivujte ji jakýmkoli hovorem:.

  • Online s dopravou Zdarma.
  • Telefonicky na Zákaznické lince 800 77 11 11.
  • Osobně na nejbližším prodejním místě SAZKY.
 2. Sdělte nám kód pro přenos čísla (může být uvedeno jako OKU kód „ověřovací kód účastníka“)

  • Vyplněním formuláře v internetové samoobsluze zde. Přihlásíte se s nově nabytým číslem, které získáte se zakoupením SIM předplacené karty.
  • Telefonicky na Zákaznické lince 800 77 11 11.
 3. O vše ostatní se již postaráme a nejdéle do 2 pracovních dní přeneseme číslo k nám.

Jaké informace budeme potřebovat od vás?

 1. Přenášené číslo

  • Telefonní číslo, které si chcete k nám přenést od opouštěného operátora.
  • Nové telefonní číslo, které získáte nákupem naší SIM karty a které slouží jen k přenosu samotnému.
 2. OKU nebo ČVOP

  • OKU, ověřovací kód účastníka, které získáte od opouštěného operátora (14 místný číselný kód).
  • ČVOP, číslo výpovědi opouštěného operátora (14 místný číselný kód).
 3. Datum přenosu

  • Datum, ke kterému k nám chcete přejít.
 4. Kontaktní číslo

  • Vaše telefonní číslo, na kterém vás zastihneme v případě potřeby doplnění dalších informací.

Nejčastější dotazy k předplacené SIM kartě

 1. Vylepšujeme ceny datových balíčků
 2. **Přicházíme s opravdu velkými datovými balíčky – nově nabízíme i 3GB a 30 GB dat **

Kompletní ceny naleznete v sekci Ceník.

Volání ze zahraničí se označuje také jako roaming – jde o volání ze zahraničních sítí (stejně tak to platí pro SMS a MMS). Za roamingové volání ze zemí Evropské unie platíte stejné ceny jako doma v České republice. Za hovor zaplatíte pouze 2,50 Kč na předplacence, a dokonce 0,90 Kč na původních Šťastných tarifech - účtuje se 60+1, takže po první minutě po jednotlivých vteřinách. Na nových paušálních tarifech je cena přesně 1 Kč za minutu. U předplacené karty SMS zpráva vyjde na 1,50 Kč, MMS je za 5 Kč, u původních tarifů na 0,90 Kč resp. 4,90 Kč, u nových na 1 Kč, resp. 5 Kč. Příchozí hovory, SMS i MMS jsou na předplacence stejně jako na tarifu zdarma. Ceny v ostatních zemích najdete v kompletním Ceníku.

Od 18.2. 2020 je nově dostupný Šťastný tarif 499, který obsahuje 5 GB dat. Tarif 399 obsahuje také 5GB dat. Šťastný tarif 299 má 1 GB dat každý měsíc. Se Šťastným tarifem 99 pak máte pravidelně k dispozici 200 MB. Nemusíte nic aktivovat, Internet zdarma je už součástí tarifu. A pokud by vám toto množství dat nestačilo, jednoduše si můžete dokoupit dalších 1GB pro Šťastné tarify 499, 399, 299 a 99. Ceny a podmínky pro původní tarify zůstávají v platnosti i nadále.

Ze zemí Evropské unie voláte za stejné ceny jako doma v České republice. Při volání s předplacenkou platíte pouze 2,50 Kč za minutu, se Šťastným tarifem jen 1 Kč/min. Hovory se účtují po první provolané minutě po vteřinách. SMS z EU pošlete za 1,50 Kč (1 Kč u tarifu). Pokud cestujete mimo Evropskou unii, ceny v konkrétní zemi vám vždy pošleme ihned po příjezdu do dané země. Můžete si je také zkontrolovat už před cestou v našem , původní paušální tarify mají i nadále své ceny - tedy 0,90 Kč/min. a 0,90 Kč za SMS v roamingu.

Roaming, nebo také Volání ze zahraničí, už máte na své SIM kartě nastaveno jak na předplacené kartě, tak na Šťastném tarifu, a můžete si ho sami změnit ve své Mobilní nebo Internetové Samoobsluze. Doporučujeme vám tedy před cestou aktuální stav v Samoobsluze zkontrolovat. Ceny volání v dané zemi najdete v Ceníku a sdělíme vám je také SMS zprávou hned po příjezdu do dané země. V zemích EU voláte jen za 2,50 Kč/min z předplacené karty, nebo za 1 Kč/min při volání ze Šťastného tarifu (0,90 Kč/min. po původní paušální tarify).

Informace o tom, do jaké sítě jste v zahraničí připojen, se vám objeví na displeji telefonu ihned po přihlášení telefonu do dané sítě. Současně vám zasíláme také SMS zprávu s přehledem cen volání. V zemích EU je to jednoduché – za minutu hovoru z předplacenky zaplatíte 2,50 Kč, při volání ze Šťastného tarifu platíte 1 Kč/min (0,90 Kč/min. po původní paušální tarify). Cena SMS je 1,50 Kč pro předplacenku a 1 Kč pro tarif (0,90 Kč po původní paušální tarify). Ceny pro ostatní země najdete v Ceníku.

Volání do zahraničí je volání ze sítě SAZKAmobil do jiných zahraničních sítí (stejně tak to platí pro SMS a MMS). Do zemí Evropské unie se dovoláte za 4,50 Kč za minutu. Do Německa, Polska, Rakouska, Slovenska, Číny a Vietnamu se dovoláte pouze za 2,50 Kč. Pokud voláte často, můžete si volání ještě zlevnit, s balíčkem Moje země za 79 Kč se pak dostanete na ceny 2,10 Kč za minutu pro Čínu a Vietnam a pouhých 1,80 Kč pro sousední země (Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko).

Kód OKU pro případný přechod k jinému operátorovi najdete v Internetové Samoobsluze.