Dobíjejte online s Google Pay nebo Apple Pay! Při dobití alespoň 300 Kč čerpejte jednu z Odměn. Více zde.

Pro novináře

Stáhněte si kteroukoliv vydanou tiskovou zprávu z tohoto kompletního přehledu.

Kontaktujte našeho tiskového mluvčího: Václav Friedmann, tiskový mluvčí.

Pro novináře

SAZKAmobil přináší nejlevnější data a novou generaci Šťastných tarifů pro všechny

Feb 17, 2020

Největší virtuální operátor SAZKAmobil přichází se zásadními změnami ve své nabídce tarifů a předplacených služeb. Noví i stávající zákazníci se mohou těšit na spuštění 4 Šťastných tarifů nové generace. Současně SAZKAmobil obměňuje nabídku datových balíčků, díky které klienti předplacených karet získají data za nejnižší cenu na trhu.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

SAZKAmobil teď rozdává ke každé nové SIM kartě data zdarma nebo volání a SMS za korunu

Sep 2, 2019

Od 2. září připravil mobilní operátor SAZKAmobil akci pro nové zákazníky. Po aktivaci nové SIM karty si zákazníci mohou vybrat jednu ze dvou Odměn: balíček 1 GB dat na měsíc nebo Levné volání a SMS za 1,- Kč na měsíc.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

Volání do zahraničí už nebude zatíženo roamingovým paradoxem

May 7, 2019

Od 15. května bude volání do zahraničí regulováno podle nových pravidel Evropské unie na maximální sazbu necelých 6 korun za minutu. Hlavní čeští operátoři jsou připraveni poskytnout svým zákazníkům pouze ceny u horní hranice poplatků, což se může při volání do ciziny výrazně prodražit. Na tuto situaci se rozhodnul reagovat virtuální operátor SAZKAmobil, který nabízí hovory do zahraničí v rámci Evropy až o čtvrtinu levněji než velká trojka.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

SAZKAmobil slaví 5 let a vylepšuje odměny za dobití, zlevňuje data i volání do zahraničí

Jan 15, 2019

Již 3 roky si SAZKAmobil drží pozici největšího nezávislého virtuálního operátora. V minulosti byl vyhodnocen Českým telekomunikačním úřadem nejférovějším mobilním operátorem. SAZKAmobil se také jako jediný virtuál umístil v TOP 100 nejlepších zákaznických zkušeností sestavovaný každoročně společností KPMG.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

SAZKAmobil výrazně zlevňuje a navyšuje nabídku mobilních dat

Apr 3, 2018

Nejférovější operátor na českém trhu SAZKAmobil přichází se zásadními změnami ve své nabídce tarifů a služeb. Od dubna se mohou zákazníci těšit na kompletní obměnu datových balíčků, díky které klienti získají více dat za nižší cenu. Současně SAZKAmobil zdvojnásobuje oblíbené odměny za dobití a spouští zcela nový tarif.

Stáhnout PDFStáhnout soubor