Úřad pro ochranu hospodářské soutěže schválil prodej mobilního operátora SAZKAmobil společnosti Vodafone

11. 3. 2024

Společnost Vodafone už na konci minulého roku oznámila, že se dohodla se společností Sazka na odkupu jejího virtuálního mobilního operátora SAZKAmobil. Nyní schválil transakci Úřad pro ochranu hospodářské soutěže a vše tak směřuje k jejímu dokončení v dubnu letošního roku.

Stáhnout PDF

Sazka podepsala smlouvu o prodeji SAZKAmobilu se společností Vodafone

21. 12. 2023

Dnes jsme společně se společností Vodafone – telekomunikačním lídrem v Evropě a Africe – oznámili podpis smlouvy o prodeji SAZKAmobilu. Dokončení transakce je podmíněno obdržením potřebných regulatorních souhlasů. Pro zákazníky SAZKAmobilu se nemění nic. Dobíjet kredit, nebo hradit vyúčtování svého tarifu bude i nadále možné na terminálech Sazky, nebo online. Pro řešení všech potřeb zůstávají i nadále k dispozici kontakty na Zákaznickou linku SAZKAmobilu *11(zákazníci), nebo 800 77 11 11, anebo e-mail info@sazkamobil.cz

Stáhnout PDF

SAZKAmobil spouští pro všechny své zákazníky služby VoLTE a VoWiFi

29. 11. 2023

SAZKAmobil spouští jako jeden z prvních virtuálních operátorů na českém trhu služby VoLTE a VoWiFi. Obě služby – volání v LTE síti i volání přes WiFi síť – jsou dostupné všem zákazníkům. Navíc pro konec roku 2023 si SAZKAmobil připravil pro nové i stávající zákazníky atraktivní akce.

Stáhnout PDF

SAZKAmobil přichází s podzimní nabídkou, ideální třeba pro rodiče dětí, které s mobilem teprve začínají

3. 9. 2023

Na začátek školního roku připravil největší tuzemský virtuální mobilní operátor SAZKAmobil výhodné akce, které jsou ideální například pro rodiče, kteří svým dětem kupují první mobil.

Stáhnout PDF

SAZKAmobil představuje letní nabídku zvýhodněných dat a SIM karty

10. 7. 2023

SAZKAmobil představuje prázdninovou nabídku, která zákazníkům přinese výhodná data nebo SIM karty. Letní akce platí do 31. srpna a přináší zajímavé akce jak pro zákazníky využívající prodejní síť Sazky, tak i ty v online prostředí.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

SAZKAmobil odmění zákazníky za aktivaci nové SIM karty 10 GB dat

2. 5. 2023

Největší tuzemský virtuální mobilní operátor SAZKAmobil se rozhodl odměnit 10 GB dat zdarma každého, kdo si do 30. 6. 2023 koupí a do dvou dnů aktivuje jeho předplacenou SIM kartu. Akce platí jak pro karty pořízené online, tak i v jednom z více než 7 500 prodejních míst s terminálem SAZKA.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

SAZKAmobil slaví 9. narozeniny. Na oslavu přináší zákazníkům zvýhodněné ceny mobilních dat i SIM karty.

1. 3. 2023

Jeden z nejvýznamnějších virtuálních mobilních operátorů na oslavu 9. výročí připravil svým zákazníkům hned tři akční nabídky. Zaujmou především slevou až 30 % na velké datové balíčky, výhodnou cenou za SIM kartu či slevou 50 % na nové dokupové datové balíčky pro předplacené služby.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

SAZKAmobil přichází s novou generací tarifů

16. 1. 2023

SAZKAmobil pro své zákazníky od ledna připravil vylepšenou generaci tarifů. Nově SAZKAmobil nabízí i neomezené volání do všech sítí nebo vyšší objem dat.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

SAZKAmobil vylepšuje odměny za dobití kreditu

1. 11. 2022

SAZKAmobil si pro své zákazníky od listopadu připravil další výhody a odměny za využívání služeb. Za dobití kreditu je nyní možné získat zdarma 2 GB dat mobilního internetu a jako bonus i kredit navíc.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

Zákazníci SAZKAmobilu mohou využívat 5G síť

21. 9. 2022

SAZKAmobil je první virtuální operátor, který umožňuje svým zákazníkům využít možnosti sítě 5G. Novinka platí automaticky pro všechny zákazníky předplacených karet i paušálních tarifů bez příplatku a dalších omezení.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

SAZKAmobil spustil Neomezený tarif i nový tarif 199

29. 8. 2022

SAZKAmobil rozšiřuje Šťastné tarify. Nabízí neomezené volání i výhodný tarif do dvou stovek měsíčně.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

SAZKAmobil spouští speciální letní promo

30. 6. 2022

Letní akce nabízí řadu výhod pro současné i budoucí držitele SIM karty. Akce je platná do 31. srpna.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

SAZKAmobil přichází s eSIM

31. 5. 2022

SAZKAmobil rozšiřuje nabídku a jako jeden z prvních virtuálních operátorů nově nabízí eSIM karty pro předplacené i paušální služby.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

Volání a SMS z Ukrajiny zdarma a na Ukrajinu za zvýhodněnou cenu

25. 2. 2022

Největší virtuální operátor na českém trhu SAZKAmobil v souvislosti s aktuální situací na Ukrajině poskytuje svým zákazníkům v roamingu příchozí volání na své číslo zdarma, stejně jako odchozí volání na Ukrajinu nebo do České republiky, s výjimkou prémiových čísel. Pokud je zákazník v roamingu na Ukrajině, jsou zdarma i odchozí SMS na ukrajinská a česká čísla, s výjimkou prémiových čísel. Pro volání a SMS z České republiky na Ukrajinu platí zvýhodněné podmínky pro mezinárodní volání a SMS (tj. volání 1 Kč/min. s DPH, SMS 5 Kč/zpráva s DPH). Data zůstávají placená. Akce platí do odvolání.

Neomezený datový nášup od SAZKAmobilu

1. 11. 2021

SAZKAmobil přináší nový datový balíček pro předplacené karty, po jehož vyčerpání si mohou zákazníci užívat neomezené nášupy dodatečných dat. Akci s názvem Neomezený datový nášup spouští největší virtuální operátor od 1. listopadu.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

SAZKAmobil přichystal Datové léto - nejoblíbenější balíčky se slevou až 30 %

8. 7. 2021

Největší virtuální operátor SAZKAmobil zlevňuje na prázdniny své balíčky mobilních dat, a to jak u předplacených karet, tak i tarifů. Až do 31. 8. 2021 nabízí SAZKAmobil svým zákazníkům výhodné datové balíčky se slevou až 30 %. Za zvýhodněné ceny si bude možné koupit data v oblíbeném objemu 1 GB a 5 GB.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

SAZKAmobil přináší nejlevnější data a novou generaci Šťastných tarifů pro všechny

17. 2. 2020

Největší virtuální operátor SAZKAmobil přichází se zásadními změnami ve své nabídce tarifů a předplacených služeb. Noví i stávající zákazníci se mohou těšit na spuštění 4 Šťastných tarifů nové generace. Současně SAZKAmobil obměňuje nabídku datových balíčků, díky které klienti předplacených karet získají data za nejnižší cenu na trhu.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

SAZKAmobil teď rozdává ke každé nové SIM kartě data zdarma nebo volání a SMS za korunu

2. 9. 2019

Od 2. září připravil mobilní operátor SAZKAmobil akci pro nové zákazníky. Po aktivaci nové SIM karty si zákazníci mohou vybrat jednu ze dvou Odměn: balíček 1 GB dat na měsíc nebo Levné volání a SMS za 1,- Kč na měsíc.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

Volání do zahraničí už nebude zatíženo roamingovým paradoxem

7. 5. 2019

Od 15. května bude volání do zahraničí regulováno podle nových pravidel Evropské unie na maximální sazbu necelých 6 korun za minutu. Hlavní čeští operátoři jsou připraveni poskytnout svým zákazníkům pouze ceny u horní hranice poplatků, což se může při volání do ciziny výrazně prodražit. Na tuto situaci se rozhodnul reagovat virtuální operátor SAZKAmobil, který nabízí hovory do zahraničí v rámci Evropy až o čtvrtinu levněji než velká trojka.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

SAZKAmobil slaví 5 let a vylepšuje odměny za dobití, zlevňuje data i volání do zahraničí

15. 1. 2019

Již 3 roky si SAZKAmobil drží pozici největšího nezávislého virtuálního operátora. V minulosti byl vyhodnocen Českým telekomunikačním úřadem nejférovějším mobilním operátorem. SAZKAmobil se také jako jediný virtuál umístil v TOP 100 nejlepších zákaznických zkušeností sestavovaný každoročně společností KPMG.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

SAZKAmobil výrazně zlevňuje a navyšuje nabídku mobilních dat

3. 4. 2018

Nejférovější operátor na českém trhu SAZKAmobil přichází se zásadními změnami ve své nabídce tarifů a služeb. Od dubna se mohou zákazníci těšit na kompletní obměnu datových balíčků, díky které klienti získají více dat za nižší cenu. Současně SAZKAmobil zdvojnásobuje oblíbené odměny za dobití a spouští zcela nový tarif.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

Současný teenager tráví na mobilu 3 hodiny denně

17. 10. 2017

Téměř polovina náctiletých se v průzkumu pro virtuálního operátora SAZKAmobil přiznala, že svému mobilnímu telefonu obětují až tři hodiny denně. Největší část z tohoto časového objemu padne na komunikaci s přáteli přes sociální sítě. Za měsíc utratí teenager u operátora průměrně 381 Kč.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

První mobil nejčastěji v osmi letech, data až v pubertě

11. 9. 2017

První mobil dostávají české děti nejčastěji v rozmezí 7-9 let. O něco dříve začínají používat mobilní telefony dívky, důvodem jsou větší obavy o bezpečnost ze strany rodičů. Internet svým dětem rodiče zpřístupní až s nástupem puberty. Informace vyplývají z aktuálního průzkumu největšího virtuálního operátora SAZKAmobil.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

SAZKAmobil zpřístupní svým zákazníkům LTE

6. 4. 2017

V průběhu května zpřístupní SAZKAmobil svým zákazníkům datové služby i přes technologii LTE.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

SAZKAmobil nabídne výhodnější odměny za dobití

27. 2. 2017

Nejférovější operátor na trhu SAZKAmobil začne od 1.4.2017 nabízet vylepšené Odměny za dobití. Nově si budou moci zákaznici vybrat Neomezené volání a SMS v domovské síti nebo Bonusový kredit. SAZKAmobil také výrazně zlevní volání do sousedních zemí a nabídne mobilní služby v EU za domácí ceny.

Stáhnout PDFStáhnout soubor

Šťastná SIM karta od SAZKAmobilu je na zimu hezky nabalená

14. 11. 2016

Mobilní operátor SAZKAmobil připravil pro letošní zimu několik dárků pro nové a stávající zákazníky.

Stáhnout PDFStáhnout soubor