Víte, že stav vašeho kreditu zjistíte jednoduše na *11#?

Podívejte se, na co dalšího se nás nejčastěji ptáte

Kredit

Jaká je platnost standardního kreditu? Za jak dlouho musím dobít?

Standardní kredit je kredit, který si sami dobijete a má platnost 6 měsíců. O výši kreditu a jeho platnosti vás pravidelně informujeme SMS zprávami, emailem nebo si ho můžete zkontrolovat ve své Mobilní a Internetové Samoobsluze. Dobijte tedy nejdéle do 6 měsíců.

Jak zjistím aktuální výši kreditu a jeho platnost?

Aktuální výši kreditu nejrychleji zjistíte zasláním kódu *11# nebo zašlete K na číslo 8866. Můžete ale také použít Internetovou, Mobilní nebo Hlasovou Samoobsluhu, kde uvidíte i rozdělení na standardní a případný bonusový kredit. Výši kreditu vám rádi ZDARMA sdělíme i na Zákaznické lince. Po každém dobití nebo nákupu služby vám zašleme stav kreditu SMS zprávou.

Jak a kde si mohu dobít kredit?

Kredit předplacenky můžete dobít na více než 7500 terminálech SAZKA. Dobít můžete také pohodlně online z platební karty nebo účtu. Minimální částka pro dobití je nově 100 Kč.

Jak převedu kredit jinému zákazníku SAZKAmobilu?

Kredit ze své SAZKAmobil předplacenky můžete zdarma převést na jakoukoli aktivní předplacenou SAZKAmobil předplacenku, a to v Internetové nebo Mobilní Samoobsluze. Minimální částka pro převod je 100 Kč, maximální 500 Kč. Převodem se prodlužuje platnost kreditu u obdarovaného zákazníka. Převodem kreditu není možné čerpat odměnu za dobití. Převedenou částku uvidí obdarovaný zákazník v přehledu dobití, dárce pak ve výpisu čerpání.

Co je to bonusový kredit a jaká je jeho platnost?
Bonusový kredit můžete získat jako speciální nabídku během marketingových akcí. Jeho platnost a výše je vždy uvedena v podmínkách konkrétní akce. Čerpá se zpravidla jako první (tedy před čerpáním standardního nebo vstupního kreditu) a lze ho využít na volání, SMS a data, nikoli na prémiové služby. O zbývající platnosti vás pravidelně informujeme SMS zprávami a emailem.
Za jak dlouho po dobití se načte kredit?
Kredit se připíše během několika minut a dobití vám vždy potvrdíme SMS zprávou na číslo, které jste si zadali. Pokud by se tak nestalo, zkontrolujte prosím správnost dobíjeného čísla. Kdykoli kontaktujte Zákaznickou linku, která proces dobíjení zkontroluje a podá vám aktuální informace. V případě dobíjení přes terminál SAZKA si prosím připravte doklad o dobíjení s číslem transakce.
Jaká je platnost úvodního kreditu? Za jak dlouho musím dobít?

Úvodní kredit získáte nákupem nové SIM karty a je ve výši 150 Kč. Můžete ho použít na volání, SMS a nákup zvýhodněných balíčků. Nelze ho využít na nákup prémiových služeb. Platnost úvodního kreditu prodlužeme od 7.5 ze 3 na 6 měsíců a nejpozději v den jeho vypršení je nutné SIM kartu dobít. Pokud tak neučiníte, bude vaše SIM karta deaktivována. Kredit, který si sami dobijete, má prodlouženou platnost 6 měsíců.

Jak si můžu dobít kredit rovnou z mobilu?

V Mobilní Samoobsluze si zadejte výši dobíjené částky a údaje o vaší platební kartě nebo účtu. Při dobití minimálně 300 Kč si vyberte jednu z odměn. Pokud ještě nemáte Mobilní aplikaci, stáhněte si ji zdarma z Google Play (Android), anebo App Store (iOS).

Jak dobít kredit platební kartou přes internet?
Dobíjet kredit přes internet lze přímo z hlavní stránky www.sazkamobil.cz nebo z Internetové Samoobsluhy. Po zvolení částky, dobíjeného telefonního čísla a telefonního čísla, na které chcete zaslat potvrzení o dobití, zadáte potřebné údaje o vaší platební kartě. Jakmile je transakce autorizovaná, kredit připíšeme a potvrdíme vám to SMS zprávou. Pokud dobijete alespoň 300 Kč, získáte odměnu za dobití. Automaticky je nastavená odměna Levné volání a SMS (od 18.2.2019 je volání za 1 Kč/min a SMS za 1 Kč do všech sítí). Vybrat si ale můžete i z dalších odměn - Mobilní internet 1 GB  zdarma, Neomezené volání a SMS v síti SAZKAmobil nebo Kredit 100 Kč navíc. Výběr odměny proveďte před dobitím, po dobití se vám ihned odměna aktivuje.
Jaké jsou limity pro prémiové služby?
Měsíční limit je momentálně 5 000 Kč. Zároveň platí i maximální limit pro jeden hovor (na prémiové linky) 1 200 Kč, po dosažení tohoto limitu bude hovor automaticky ukončen. Pro představu, když zavoláte na linku, kde minuta stojí 30 Kč, můžete hovořit až 40 minut, pak bude hovor ukončený. Povinnost limitů je daná zákonem.

Pokrytí/LTE

Jaká je rychlost LTE u SAZKAmobilu?
Rychlost datového připojení je ovlivněna především samotným koncovým zařízením (telefonem nebo tabletem), pokrytím v dané lokalitě, aktuálním vytížením sítě a dalšími faktory. Maximální rychlost LTE u SAZKAmobilu je cca 15 Mbps.
Kde najdu mapu pokrytí a jak v ní hledat?

Interaktivní mapa pokrytí je na našich webových stránkách. Zobrazuje pokrytí signálem na celém území České republiky, a to včetně rozlišení typu sítě v dané oblasti. SAZKAmobil využívá sítě Vodafone, proto je naše pokrytí identické se sítí Vodafone.

Jaké jsou ceny za LTE u SAZKAmobilu?
U SAZKAmobilu se za LTE nepřiplácí a je aktivováno u všech datových služeb v ceně.
Jak mohu využívat LTE?
Naplno data u SAZKAmobilu využijete, když máte:
  • LTE SIM kartu (U SAZKAmobilu máme pouze LTE SIM karty)
  • Přístroj podporující LTE (telefon nebo tablet), se správným nastavením dat, zejména APN (je stejné jako pro 2G/3G)
  • Datový balíček. Datový balíček si můžete objednat prostřednictvím Internetové nebo Mobilní Samoobsluhy, případně na Zákaznické lince *11.
LTE není třeba nijak aktivovat, zapne se automaticky k datovým službám.
Můžu se SAZKAmobilem používat LTE?
LTE připojení můžete využívat ke všem našim datovým tarifům bez příplatku.
Co najdu na mapě prodejen?

Mapa prodejen vám najde nejbližší místo poskytující služby SAZKAmobil. Na těchto místech můžete například dobít kredit své předplacené karty, zaplatit Vyúčtování Šťastného tarifu nebo si vsadit SAZKAmobil šanci.

Ceník a Všeobecné podmínky

Co je nového ve Všeobecných podmínkách a Ceníku od února 2019?
Nových Všeobecných podmínek máme v únoru a březnu více. A všechny změny v nich jsou k lepšímu:
 
1. Odměny za každé dobití nad 300 Kč nyní jednodušeji!
Chceme, aby využívání našich Odměn, bylo ještě jednodušší. Proto ukončujeme od 1.2.2019 povinnost být členem Sazka Klubu nebo registrovaným na herním portále sazka.cz pro čerpání Odměn za dobití kreditu. Nově tedy stačí jen dobít alespoň 300 Kč jakýmkoli způsobem (na terminálech Sazky nebo online) a můžete čerpat vaši předvolenou odměnu.
 
2. Nepřestáváme zpomalovat data
Jakmile tedy vyčerpáte objem dat ve vašem balíčku, jen zpomalíme rychlost na 32 kb/s, do doby dokoupení nového balíčku. Data tedy můžete nadále využívat, jak jste zvyklí. Aktualizovali jsme v tom smyslu  také Podmínky datových služeb  
 
3. Vylepšujeme (od 18.2.) Odměnu Levné volání a SMS, takže volat do všech sítí i posílat SMS budete moci už za 1 Kč.
 
Kompletní podmínky naleznete v sekce ke stažení.
Co je nového v Ceníku k pátým narozeninám SAZKAmobilu?
Zlepšujeme nadále naše Odměny. Levné volání a SMS je od 18.2.2019 už jen za 1 Kč za minutu pro volání do všech sítí a SMS za 1 Kč, navíc nyní opět platí pro všechna dobití aspoň 300 Kč. Přidáváme další paušální tarif – za 497 Kč můžete mít 5GB a 500 min na volání do všech sítí. Dokupy na paušálních tarifech 397, 407 a novém 497 budou nově po 1GB. Přesvědčit se můžete v kompletním Ceníku.
Jak získám 1 GB zdarma za dobití?
V Internetové nebo Mobilní Samoobsluze (případně na Zákaznické lince) si nastavte odměnu Mobilní internet 1 GB dat zdarma, a to ještě před dobitím kreditu. Odměna se vám automaticky aktivuje ihned po dobití kreditu ve výši alespoň 300 Kč. Dejte pozor, pokud už máte aktivní jiný datový balíček nebo jiný balíček odměny dat zdarma, protože dobitím a aktivací odměny původní balíček přemažete. 
Kolik stojí volání na Modré a Bílé linky?
U nás stojí volání na Modré a Bílé linky stejně jako volání na jiné sítě v rámci ČR, tedy 2,50 Kč za minutu hovoru, při účtování po minutě.
Kolik stojí volání, SMS a MMS ze zahraničí (roaming)?
Volání ze zahraničí se označuje také jako roaming – jde o volání ze zahraničních sítí (stejně tak to platí pro SMS a MMS). Za roamingové volání ze zemí Evropské unie platíte stejné ceny jako doma v České republice. Za hovor zaplatíte pouze 2,50 Kč na předplacence, a dokonce 0,90 Kč na Šťastném tarifu - účtuje se  60+1, takže po první minutě po jednotlivých vteřinách. U předplacené karty SMS zpráva vyjde na 1,50 Kč, MMS je za 5 Kč, u tarifu na 0,90 Kč resp. 4,90 Kč. Příchozí hovory, SMS i MMS jsou na předplacence stejně jako na tarifu zdarma. Ceny v ostatních zemích najdete v kompletním Ceníku.
Jaký objem dat mohu využívat, když mám Šťastný tarif?
Od 18.2. 2019 je nově dostupný Šťastný tarif 497, který obsahuje 5 GB dat. Tarif 407 obsahuje také 5GB dat a neomezené volání a SMS v síti SAZKAmobil. Šťastný tarif 397 má 1 GB dat každý měsíc. Se Šťastným tarifem 127 pak máte pravidelně k dispozici 200 MB. Nemusíte nic aktivovat, Internet zdarma je už součástí tarifu. 
A pokud by vám toto množství dat nestačilo, jednoduše si můžete dokoupit 100 MB pro Šťastné tarify 47 a 127, anebo dalších 1GB pro Šťastné tarify 397, 407 a 497.
Kolik stojí volání v roamingu?

Ze zemí Evropské unie voláte za stejné ceny jako doma v České republice. Při volání s předplacenkou platíte pouze 2,50 Kč za minutu, se Šťastným tarifem jen 0,90 Kč/min. Hovory se účtují po první provolané minutě po vteřinách. SMS z EU pošlete za 1,50 Kč (0,90 Kč u tarifu). Pokud cestujete mimo Evropskou unii, ceny v konkrétní zemi vám vždy pošleme ihned po příjezdu do dané země. Můžete si je také zkontrolovat už před cestou v našem Ceníku.

Internet zdarma

Co se stane po vyčerpání datového balíčku?

Máme dobrou zprávu! I nadále, po vyčerpání datového balíčku, jen zpomalíme rychlost internetu na 32 kb/s, a neblokujeme připojení. V tom smyslu jsme upravili i Všeobecné podmínkyCeník a Podmínky poskytování mobilních datových služeb, které budou účinné od 1.3.2019. Jako u každé změny, i nyní platí, že můžete do nabytí účinnosti změn vypovědět danou službu bez sankce, ale věříme, že k tomu není důvod, když jde o pozitivní změnu a pokračování dosavadní praxe. Abychom mohli zpomalovat i v únoru 2019, vyhlásili jsme na tento měsíc akci, díky níž zachováme původní podmínky bez přerušení. Datový balíček je na jeden měsíc. Pokud balíček vyčerpáte uplynutím této doby, tak pak skončí a nastaví se Vám Internet na den (50 MB za 25 Kč). Ten se ale naúčtuje, až když začnete opět skutečně využívat datové služby. Pokud objem dat vyčerpáte před uplynutím doby, zpomalí se rychlost na 32 kb/s. Touto rychlostí můžete datovat do konce platnosti balíčku nebo do koupě nového. Koupí nového balíčku opět naskočíte na standardní plnou rychlost připojení. Pokud nechcete, aby po vypršení měsíčního balíčku naskočilo čerpání Internetu na den, nastavte si prosím v Internetové nebo Mobilní Samoobsluze službu „Bez denních dat“, a to Vám zajistí, že Internet na den mít nebudete. A jakmile zase budete mít zájem o měsíční balíček, jednoduše si ho vyberete podle svého.

Jak získám Internet zdarma za dobití?
Nejprve si ověřte, že máte vybranou odměnu Mobilní internet zdarma – můžete se na to podívat v Mobilní nebo Internetové samoobsluze, nebo Vám to ZDARMA potvrdíme na Zákaznické lince. Pak už stačí jakkoli dobít aspoň 300 Kč, a celý 1 GB je váš. Pokud ještě čerpáte nějaký datový balíček předtím, využijte ho na maximum, přidělením odměny se totiž zruší, aby uvolnil místo odměně - balíčku 1 GB zdarma.
Jaký je rozdíl mezi službou Bez dat a Bez denních dat?
Pokud právě nemáte aktivní žádný datový balíček, naskočí vám automaticky služba Internet na den. Stojí 25 Kč/den a začne se účtovat pouze v případě, že data skutečně čerpáte. Pokud Internet na den nechcete, nastavte si prosím službu Bez denních dat. Zachováte si tím možnost nákupu dalšího datového balíčku, až o něj budete mít zájem. Služba Bez dat je pro zákazníky, kteří nechtějí čerpat data vůbec.
Jak správně nastavit internet a MMS u SAZKAmobilu na telefonech iPhone?

Nejjednodušší možností je zaslání konfigurační zprávy, která všechny potřebné změny provede za vás. Tuto zprávu si můžete nechat zaslat ZDE.

Pokud svůj telefon v seznamu nenajdete, můžete provést nastavení ručně:

Ruční nastavení:

Nastavení internetu a MMS

Menu > Nastavení > Mobilní data > Mobilní datová sít'

Přejeďte na MOBILNÍ DATA a zadejte:

Název příst. bodu APN:
sazkamobil

Přejeďte na MMS a zadejte parametry:  

Název příst. bodu APN:
MMS1
Uživatel:
mms
Heslo:
mms
MMSC:
http://mms
MMS Proxy:
10.11.10.111:80

Telefon vypněte a zapněte. Pro datové služby je třeba mít aktivní Datové přenosy (Mobilní data).

Co znamená, že mohu využít ještě Internet zdarma navíc?
Při brouzdání po webu a aplikaci SAZKAmobilu můžete surfovat, aniž byste čerpali data z některého z datových balíčků. Potřebujete jen mít aktivní některých z datových balíčků a můžete stránky www.sazkamobil.cz sledovat naplno.
Jak správně nastavit internet a MMS u SAZKAmobilu na telefonech s Androidem?

Od července 2019 jsme zpřístupnili i APN „internet“, které je společné pro všechny operátory, takže váš telefon by měl být na data nastavený, a můžete data hned používat. Pokud chcete mít zdarma stránky SAZKAmobilu, je potřeba přenastavit APN na hodnotu „sazkamobil“.

Nejjednodušší možností je zaslání konfigurační SMS zprávy, která všechny potřebné změny provede za vás. Tuto zprávu si můžete nechat zaslat ZDE.

Pokud svůj telefon v seznamu nenajdete, můžete provést nastavení ručně:

Ruční nastavení:

Internet GPRS

Menu > Nastavení > (Další) > Mobilní sítě > Názvy přístupových bodů

Vytvořte nový přístupový bod nebo editujte stávající a zadejte parametry:

Jméno:
SAZKAmobil
Název příst. bodu APN:
sazkamobil
Typ příst. bodu:
default
MCC:
230
MNC:
03
Typ ověřování:
PAP
Ostatní parametry nevyplňujte. Profil uložte a označte jako výchozí (barevnou tečkou vpravo). Pro připojení k internetu je třeba mít aktivní Datové přenosy (Mobilní data). U telefonů na 2 SIM karty doporučujeme využívat 1. pozici pro SIM.
MMS GPRS

Menu > Nastavení > (Další) > Mobilní sítě > Názvy přístupových bodů

Vytvořte nový přístupový bod nebo editujte stávající a zadejte parametry: 

Jméno:
SAZKAmobil MMS
Název příst. bodu APN:
mms1
Typ příst bodu:
mms
Uživatelské jméno:
mms
Heslo:
mms
MMSC:
http://mms
Proxy server:
10.11.10.111
Proxy port:
80
MCC:
230
MNC:
03
Typ ověřování:
PAP
Jak funguje dokup dat u Šťastných tarifů?

Dokup dat je možný kdykoli během zúčtovacího období, v jeden okamžik je možné mít ale jen jeden platný datový balíček. Dokoupený balíček platí od okamžiku objednání do konce zúčtovacího období nebo do vyčerpání objemu dokupu avšak nejpozději do konce zúčtovacího období. Pokud objem dat vyčerpáte před koncem zúčtovacího období, zpomalí se rychlost na 32kbit/s. Touto rychlostí můžete datovat do konce období nebo do koupě nového. Dokupem nového balíčku opět naskočíte na standardní plnou rychlost připojení. 

Jak využiju Internet zdarma, když mám Šťastný tarif?

Se Šťastným tarifem 497 nebo 407 máte k dispozici 5 GB dat. Se Šťastným tarifem 397 si můžete užívat nově 1 GB každý měsíc. Se Šťastným tarifem 127 pak máte pravidelně k dispozici 200 MB. Nemusíte nic aktivovat, Internet zdarma je už součástí tarifu. A pokud by vám toto množství dat nestačilo, za 147 Kč vám přidáme dalších 1GB pro tarify 497, 407 a 397. Pro tarify 127 a 47 vám za 47 Kč přidáme 100 MB k těm, které už jste vyčerpali.

Jak získám Internet zdarma za aktivaci?
Pro SIM aktivované v období od 2.9.2019 do 30.6.2020 stačí po aktivaci odeslat SMS ve tvaru "D10" na 8866 do 7 dní od aktivace a 1 GB je váš. Pokud již čerpáte nějaký datový balíček, využijte ho na maximum, přidělením odměny se totiž zruší, aby uvolnil místo odměně - balíčku 1 GB zdarma za aktivaci. Odměna platí po dobu jednoho měsíce.

SAZKAmobil Samoobsluha

Jak se přihlásím do Samoobsluhy SAZKAmobilu?
Samoobsluha je přístupná na stránce www.sazkamobil.cz, v Mobilní Samoobsluze, nebo na *11. Všechny uvedené kontakty jsou přístupné nonstop a jsou zdarma. Přístup do Samoobsluhy je vždy chráněn heslem, které jsme vám sdělili hned po aktivaci vaší SIM karty. Heslo si kdykoli můžete sami změnit.
K čemu slouží Hlasová samoobsluha na čísle *11?
Hlasová Samoobsluha vám pomůže např. nastavit vaše služby, zjistit stav a dobu platnosti kreditu nebo využít SAZKAmobil asistenci. Je připravena zejména pro zákazníky, kteří nechtějí používat internet. Hlasová Samoobsluha je zdarma.
Kde si mohu zkontrolovat nastavení a využívání služeb a jednotlivá Vyúčtování?
Kompletní přehled najdete v Internetové a Mobilní Samoobsluze. Uvidíte zde aktuální stav a čerpání kreditu, aktuální služby a máte možnost také služby nastavovat. Pokud máte předplacenku, výpis všech hovorů a jiných placených služeb najdete na záložce Výpisy. Se Šťastným tarifem na tomto místě najdete nejen výpis hovorů, ale i přehled všech Vyúčtování - vidíte také, zda Vyúčtování jste už zaplatili nebo ještě něco k zaplacení zbývá.
Kde zjistím dobu platnosti kreditu a předplacené karty?
Informaci o výši a platnosti kreditu, stejně tak i předplacené karty najdete ve své Internetové nebo Mobilní Samoobsluze, případně vám ji rádi sdělíme na bezplatné Zákaznické lince *11. Upozornění o blížícím se vypršení a platnosti kreditu posíláme SMS zprávou a emailem.
Kde mohu změnit své osobní údaje?
Osobní údaje můžete zadávat a měnit v Internetové a Mobilní Samoobsluze v záložce Osobní, nebo ZDARMA na Zákaznické lince. Doporučujeme vám uvádět kontaktní emailovou adresu.
Co umí aplikace SAZKAmobilu a kde ji získám?
Mobilní aplikace vám umožní pohodlně a rychle ovládat všechny služby, pořizovat výhodné balíčky, zjistit aktuální výši nebo platnost svého kreditu. Zákazníci se Šťastným tarifem navíc mají přehled o vystavených fakturách a mohou je přímo platit. Aplikaci zdarma získáte z Google Play (Android), anebo App Store (iOS).
Co je Hláška o volání do jiné mobilní sítě, jak ji aktivuji či zruším?
Tato hláška vás upozorňuje na to, že voláte mimo síť SAZKAmobil, na číslo, které bylo od nás přeneseno jinam. Můžete ji snadno zrušit ve své Internetové nebo Mobilní Samoobsluze nebo ZDARMA prostřednictvím Zákaznické linky *11.
Co znamená měření úrovně signálu v Mobilní Samoobsluze?
V Mobilní Samoobsluze najdete přehledné informace o typu mobilní sítě, síle signálu a slovní hodnocení kvality signálu. Můžete nám také své aktuální informace zaslat a my je ve spolupráci s provozovatelem sítě využijeme pro zlepšení kvality - stačí zvolit možnost: "Předat data".
Jak si objednám v Samoobsluze balíčky služeb na delší dobu?
Opakovaný automatický nákup vybraného balíčku si můžete nastavit v Internetové i Mobilní Samoobsluze. Balíčky platíte postupně při jejich aktivaci, nemusíte tedy dobíjet hned celou částku. Pokud si např. objednáte 1.2. datový balíček 500 MB na měsíc s trojnásobným opakováním, dojde k aktivaci tří datových balíčků 500 MB v časové posloupnosti 1.2. - 1.3., 1.3. – 1.4. a 1.4. – 1.5. Balíček se vždy aktivuje v naplánovaném termínu. Pokud tedy balíček vyčerpáte dříve než za měsíc, nebude se vám ihned aktivovat další balíček z posloupnosti. Rozhodnete-li se před uplynutím doby posloupnosti zakoupit jiný datový balíček, dojde ke zrušení celé posloupnosti opakování. Pokud byste si v tomto časovém období zakoupili jiný než datový balíček (tj. balíček na volání a SMS), poběží automatické opakování předvoleného datového balíčku bez přerušení.
Co znamená Hodnocení v Samoobsluze?
Prostřednictvím Hodnocení nám můžete sdělit, jak jste s naší Samoobsluhou spokojeni. Děkujeme vám za všechny podněty a připomínky, jsou pro nás vodítkem pro další zlepšení.
Jak mohu ovládat účet přes SMS samoobsluhu?

SMS Samoobsluhu využijete pro nákup výhodných balíčků na volání, SMS i data. Na číslo 8866 pošlete kód vybraného balíčku a o zbytek se už postaráme my. Částku za nákup balíčku strhneme z vašeho kreditu, ihned balíček aktivujeme a odešleme vám potvrzovací SMS zprávu. Seznam SMS kódů k jednotlivým balíčkům najdete ZDE.

SAZKAmobil šance

Můžu hrát SAZKAmobil šanci, i když zrovna nepotřebuji dobít?
Ano, na terminálu SAZKA si vyplňte sázenku SAZKAmobil šance a vsaďte si na nejbližší slosování. Jedno vsazené pětičíslí stojí 20 Kč a hrajete o jackpot v minimální výši 250.000 Kč a další finanční výhry. 
Jak často se losuje SAZKAmobil šance?
Slosování je každé první pondělí v měsíci a vždy hrajeme o jackpot v minimální výši 250.000 Kč.
Kolik vyhraju, když jsem vsadil při dobíjení 40 Kč na stejná čísla?
Pokud například ve svém tiketu správně tipnete výherní trojčíslí a vsadili jste dvakrát (tedy za 40 Kč), vyhráváte 2x750 Kč, tedy 1.500 Kč. 
Jak můžu hrát SAZKAmobil šanci, když dobíjím předplacenou kartu?
Při dobíjení předplacenky na terminálu SAZKA si vyberte částku k dobití a potvrďte, že chcete hrát SAZKAmobil šanci. Pokud například dobíjíte 200 Kč a chcete hrát SAZKAmobil šanci, dostanete nazpět dvě potvrzení - jedno o vsazení 20 Kč do hry a druhé o připsání 200 Kč kreditu. 
Co je to SAZKAmobil šance?
SAZKAmobil šance je hra o jackpot v minimální výši 250.000 Kč a další finanční výhry. Zúčastnit se můžete při každém dobíjení nebo platbě Vyúčtování za Šťastný tarif na terminálech SAZKY. Vsadit si můžete i samostatně, a to vyplněním sázenky. Losuje se každé první pondělí v měsíci. Každý pátý vyhrává.
Kolik si vsadím, když dobíjím větší částku?
Hrajete-li současně s dobíjením nebo platbou Vyúčtování platí, že za každých 200 Kč hrajete za 20 Kč. Tedy např. při dobití 400 Kč dostanete potvrzení o vsazení 40 Kč (dvě sázky po 20 Kč) a zároveň vám připíšeme kredit 400 Kč za cenu zbylých 360 Kč. Vsadit a dobít je tedy pro vás vždy výhodné.
Do kdy mohu vsadit SAZKAmobil Šanci?

Vsadit si můžete každý den. Sázky není možné přijmout pouze v čase 00:00 - 1:15 z důvodu údržby systému. V den losování přijímáme sázky do 16:45, sázky přijaté po 16:45 budou zařazeny do losování v dalším měsíci. Vzor sázenky a podrobné podmínky najdete zde.

 

Jak můžu hrát, když platím Vyúčtování za Šťastný tarif?
Platí-li své Vyúčtování na terminálu SAZKA, potvrďte kromě částky k úhradě také účast v SAZKAmobil šanci. Pokud například platíte 400 Kč a chcete SAZKAmobil šanci hrát, dostanete nazpět dvě potvrzení - jedno o vsazení 40 Kč do hry a druhé potvrzení o úhradě 400 Kč za vaši fakturu. 

SMS/MMS a volání

Co mám dělat, když mi ukradli telefon nebo SIM kartu?
Zavolejte nám ZDARMA na Zákaznickou linku (*11 z jiného SAZKAmobil čísla nebo na 800 77 11 11). Ověříme, zda jste majitelem daného telefonního čísla a zablokujeme ho. Pak už jen stačí koupit novou SAZKAmobil SIM kartu, na kterou vám převedeme původní telefonní číslo. Budete tedy opět majitelem svého původního telefonního čísla a vyhnete se všem komplikacím. Cenu za nákup nové SIM karty (150 Kč) vám převedeme do kreditu, stejně jako kredit zbývající na původní SIM kartě.
Na jaké síti SAZKAmobil funguje?
Fungujeme v rámci sítě Vodafone, máme tedy stejné pokrytí a stejnou kvalitu signálu jako tento mobilní operátor. Aktuální mapu pokrytí najdete na našich webových stránkách ZDE.

 

Jak se účtuje volání u SAZKAmobilu?
Hovory účtujeme po první provolané minutě po vteřinách. Stejně účtujeme hovory také v roamingu, pouze pro země Zóny 2 a 3 platí účtování po minutách.
Jak dlouho můžu čerpat volné minuty nebo SMS z balíčku?

Volné minuty a SMS můžete čerpat po dobu jednoho měsíce od aktivace balíčku, nelze je převádět do dalšího období. Vyčerpáte-li volné jednotky dříve, jednoduše si můžete dokoupit další výhodný balíček přes SMS kód, v Internetové, Mobilní nebo Hlasové Samoobsluze. S nákupem balíčku vám také rádi pomůžeme na Zákaznické lince (volejte *11), která vám je k dispozici ZDARMA 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Jak se účtují SMS u SAZKAmobilu?

Každá odesílaná SMS může mít maximálně 160 znaků (u SMS s diakritikou rozdělí některé mobilní telefony text do kratších zpráv, protože diakritika zabere ve zprávě několik znaků). Většina telefonů umožní odeslat SMS delší než 160 znaků - text je pak rozdělen do více zpráv, které jsou samostatně účtovány. Například zpráva o délce 170 znaků je rozdělena do dvou zpráv, platíte tedy 2 zprávy.

Cena SMS v rámci ČR a na česká čísla v zahraničí se odvíjí od vašeho balíčku. Pokud máte v balíčku volné SMS, čerpáte nejdříve tyto SMS a až po jejich vyčerpání za odeslání SMS platíte. Nevyčerpané SMS se nepřevádějí. SMS odeslané na zahraniční čísla účtujeme vždy nad rámec balíčku - nečerpáte je z volných jednotek. Vždy je nutné, abyste číslo zadali ve správném formátu - s mezinárodní předvolbou.
Pokud posíláte SMS na české číslo, které je v zahraničí, tak vás SMSka bude stát stejně, jako kdyby bylo v ČR. Pokud tedy máte např. balíček s volnými SMSkami, tak vám SMSku odečteme z tohoto balíčku. 
Cena SMS odeslané ze zahraničí závisí na tom, v jaké roamingové zóně (link na Ceník) se nacházíte. Nezapomeňte, že i u SMS posílaných ze zahraničí je nutné zadat mezinárodní předvolbu (+420 pro ČR). Za přijetí SMS v zahraničí nic neplatíte.
Speciální účtování mají pak například dárcovské SMS, Premium SMS, SMS info a SMS na e-mail.
SMS lze posílat na mobilní čísla  a dokonce i na pevnou linku. Při posílání na pevnou linku je většinou SMS přehrána příjemci jako hlasový vzkaz.

Jak získám Levné volání a SMS za aktivaci?
Pro SIM aktivované v období od 2.9.2019 do 30.6.2020 stačí odeslat SMS ve tvaru "D11" na 8866 do 7 dní od aktivace, a volání a SMS za 1 Kč jsou vaše. Odměna platí po dobu jednoho měsíce.
Kolik stojí volání a SMS u SAZKAmobilu?
Základní cena volání je 2,50 Kč/min, SMS je za 1,50 Kč do všech sítí v ČR a ze zemí Evropské unie. Pokud využijete odměnu za dobití Levné volání a SMS, zaplatíte pouze 1 Kč/min a 1 Kč za SMS. Pokud využijete odměnu za aktivaci Levné volání a SMS, zaplatíte od 2.9.2019 do 30.6.2020 pouze 1 Kč/min a 1 Kč za SMS. Základní sazbu si také můžete snížit využitím našich výhodných balíčků, jejich kompletní přehled najdete v Ceníku. Balíčky můžete čerpat také při volání ze zemí EU.

SAZKAmobil asistence

Jak mohu kontaktovat SAZKAmobil Asistenci?
Stačí zavolat na bezplatnou Zákaznickou linku *11, v menu Hlasové Samoobsluhy vybrat volbu 8 Asistence a potvrdit ji opět jako 8 - spojení na operátora Asistence. 
Co je to SAZKAmobil asistence a s čím mi pomůže?
Pomůžeme Vám najít, co potřebujete - ať už hledáte lékaře, nebo nevíte, kdy budou na úřadě, kam potřebujete. Pomůžeme Vám, i pokud hledáte nějakého šikovného řemeslníka, nebo prostě jedete v autě a nemáte čas hledat na internetu sami. Stačí nám zavolat, a najdeme s vámi řešení. První takový hovor v každém měsíci je pro zákazníky SAZKAmobilu zdarma. Se SAZKAmobilem prostě máte i vytáčený internet.
Kolik za využití SAZKAmobil asistence zaplatím?
První hovor na SAZKAmobil asistenci v měsíci je zdarma. Při každém dalším hovoru platíte 6 Kč za minutu hovoru. Více informací najdete v  Ceníku.

Vyúčtování a platby

Kde najdu platební údaje? Kolik a kdy mám zaplatit?
Vyúčtování můžete platit na terminálu SAZKA nebo prostřednictvím Internetové nebo Mobilní Samoobsluhy. Při platbě na terminálu stačí zadat jen telefonní číslo, vše ostatní si dohledáme v systému sami. Platíte-li bankovním převodem v Internetové nebo Mobilní Samoobsluze, je důležité zadat váš variabilní symbol. Najdete ho na každém Vyúčtování a je totožný s číslem vaší faktury. Splatnost Vyúčtování je 10 dnů. Všechny potřebné informace k platbě Vyúčtování vám také posíláme SMS zprávou.
Jak zaplatím Vyúčtování inkasem?
V Internetové Samoobsluze nebo na naší bezplatné Zákaznické lince si nastavíte tento způsob platby a pak už jen ve vaší bance povolíte čerpání pro náš účet. Nadále máte plnou kontrolu nad platbami - každé Vyúčtování vám potvrdíme SMS zprávou. Vyúčtování si také můžete zkontrolovat v Internetové nebo Mobilní Samoobsluze. Pokud máte zájem, můžeme vám Vyúčtování posílat i na vaši emailovou adresu.
Jak zaplatím Vyúčtování bankovním převodem?
Při platbě bankovním převodem pošlete platbu včetně variabilního symbolu na náš účet 220222/2700. Počítejte prosím s tím, že tento způsob platby trvá několik dní. Potřebujete-li Vyúčtování zaplatit rychle, využijte nejrychlejší způsob úhrady přes terminál SAZKA. Pohodlným způsobem úhrady přes bankovní účet je inkaso, kdy vám platby odchází automaticky.
Jak uhradím Vyúčtování?
Vyúčtování vašeho Šťastného tarifu vám posíláme každý měsíc, vždy po skončení zúčtovacího období. Toto období nemusí odpovídat kalendářnímu měsíci, stanovili jste si ho sami při aktivaci Šťastného tarifu a je neměnné. Vyúčtování najdete v Internetové Samoobsluze, ve zkrácené formě posíláme SMS zprávou a pokud nám sdělíte svoji emailovou adresu, pošleme vám ho také emailem.
Co mám dělat, když nestíhám zaplatit Vyúčtování včas?
Blíží-li se splatnost Vyúčtování, nebo už je dokonce po ní, nejrychlejší je zajít na jakýkoli ze 7500 terminálů SAZKA a uhradit Vyúčtování přímo tam. V případě, že není Vyúčtování včas uhrazeno, dojde automaticky k omezení některých služeb. Pokud potřebujete individuální řešení, kontaktujte nás prosím na Zákaznické lince *11. 
Jak si ověřím, zda jste přijali mou platbu?
Přijatou platbu vám vždy potvrdíme SMS zprávou, abyste měli okamžitou kontrolu. Ve vaší Samoobsluze pak uvidíte Vyúčtování jako Zaplacené. V opačném případě bude Neuhrazené nebo jen Částečně uhrazené. Nejpohodlnější je inkasní platba, při které termín úhrady hlídáme za vás.
Jak zaplatím Vyúčtování platební kartou přes internet?
Platbu provedete z Internetové nebo Mobilní Samoobsluhy. Po přihlášení jděte na záložku Výpisy a uhraďte podle instrukcí. O dokončení platby vás budeme informovat SMS zprávou. Jakmile se platba připíše na náš účet, Vyúčtování bude vidět jako Zaplacené.
Přišla mi SMS o neuhrazeném Vyúčtování, co mám dělat?
Pokud není Vyúčtování zaplacené, hrozí omezení poskytovaných služeb. V tomto případě doporučujeme uhradit Vyúčtováním na terminálu SAZKA. Platba je u nás ihned a všechny služby vám zůstanou plně aktivní.
Co je Opravný daňový doklad (dobropis)?
Dobropis vystavujeme v případě opravy vašeho Vyúčtování. Posíláme vám ho také v případě, kdy hradíte Vyúčtování na terminálu SAZKA a současně hrajete SAZKAmobil šanci, protože vám chceme poskytnout slevu z Vyúčtování ve výši sázky.

Sazka Klub

Jak a kde je možné zaregistrovat členství do Sazka Klubu?
Registraci je možné provést přímo na prodejním místě s terminálem Sazky, anebo na stránkách www.sazka.cz.
Kde je možné pořídit si kartu Sazka Klubu?
Kartu Sazka Klubu je možné pořídit na každé prodejně s terminálem Sazky, a to zdarma. Druhou možností je zaslání karty poštou, po objednání na Zákaznické lince *11, nebo na Internetové Samoobsluze.

Roaming a volání do zahraničí

Jak na připojení k internetu v zahraničí (datový roaming)?
Internetové připojení v zahraničí využívá síť roamingového partnera v dané zemi. Cena v Evropské unii je stejná jako v ČR a účtuje se po 1kB. Data z balíčků se čerpají stejně jako doma, takže např. balíček 100 MB za 50 Kč můžete využít i pro datování v Evropské unii. Ceny pro ostatní země najdete v Ceníku.
Jak si aktivuji roaming a co zkontrolovat před cestou?

Roaming, nebo také Volání ze zahraničí, už máte na své SIM kartě nastaveno jak na předplacené kartě, tak na Šťastném tarifu, a můžete si ho sami změnit ve své Mobilní nebo Internetové Samoobsluze. Doporučujeme vám tedy před cestou aktuální stav v Samoobsluze zkontrolovat. Ceny volání v dané zemi najdete v Ceníku a sdělíme vám je také SMS zprávou hned po příjezdu do dané země. V zemích EU voláte jen za 2,50 Kč/min z předplacené karty, nebo za 0,90 Kč/min při volání ze Šťastného tarifu.

Jaké jsou podmínky služby Moje země?
Balíček Moje země je pro vás výhodný, pokud často voláte do sousedních zemí nebo Vietnamu a Číny. Zaručí vám volání za pouhou 1,80 Kč/min k našim sousedům (Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko) a za 2,10 Kč/min do Vietnamu a Číny. Pořizovací cena balíčku je 79 Kč a platí jeden měsíc.
V jakém tvaru mám vytáčet telefonní číslo v zahraničí?
Při volání v zahraničí je nutné používat předvolbu +420. Teprve za ni vložte devítimístné telefonní číslo, které běžně používáte v ČR.
Jaké bezplatné linky můžu využít v zahraničí?
Ze zahraničí se spojíte ZDARMA s naší Zákaznickou linku na +420 313 03 03 11.
Jak se dozvím, do jaké sítě jsem se v zahraničí přihlásil a kolik stojí hovory a SMS?
Informace o tom, do jaké sítě jste v zahraničí připojen, se vám objeví na displeji telefonu ihned po přihlášení telefonu do dané sítě. Současně vám zasíláme také SMS zprávu s přehledem cen volání. V zemích EU je to jednoduché – za minutu hovoru z předplacenky zaplatíte 2,50 Kč, při volání ze Šťastného tarifu platíte 0,90 Kč/min. Cena SMS je v obou případech 1,50 Kč. Ceny pro ostatní země najdete v Ceníku.
Jaké služby fungují v Roamingu v Zónách 2 a 3?

Dostupnost služeb v jednotlivých zemích je závislá na podmínkách konkrétních roamingových partnerů. Fungovat by měly všechny služby, u operátorů na Maledivách momentálně nejsou dostupné MMS a data.

Kolik stojí volání do zahraničí?
Volání do zahraničí je volání ze sítě SAZKAmobil do jiných zahraničních sítí (stejně tak to platí pro SMS a MMS). Do zemí Evropské unie se nyní dovoláte za 4,50 Kč za minutu. 
Do Německa, Polska, Rakouska, Slovenska, Číny a Vietnamu se dovoláte pouze za 2,50 Kč. Pokud voláte často, můžete si volání ještě zlevnit, s balíčkem Moje země za 79 Kč se pak dostanete na ceny 2,10 Kč za minut pro Čínu a Vietnam a pouhých 1,80 Kč pro sousední země (Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko). 
Jaký je rozdíl mezi roamingem a mezinárodním voláním?
Roaming je volání ZE zahraničí. Volání ZE zemí Evropské unie je za stejné ceny, jako když voláte doma v České republice. Pokud máte nějaký zvýhodněný balíček, jednotky (minuty, SMS, nebo MB dat) z něj čerpáte i při využívání v Evropské unii. Volání ze zemí mimo Evropskou unii má své ceny, podle příslušných Zón. 
Mezinárodní volání je volání DO zahraničí, z České republiky. Platí pro něj ceny podle jednotlivých příslušných Regionů. Do zemí Evropské unie je nyní do 6.5.2019 volání už za 2,50 Kč za minutu, s balíčkem Moje země dokonce za 2,10Kč za minutu pro vybrané země (Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko). Všechny ceny a rozdělení zemí do regionů v detailu najdete v našem Ceníku
Jak je to s cenami roamingu ve Švýcarsku?
Švýcarsko je v Zóně 2, ceny volání a SMS najdete v platném Ceníku. Data se účtují po 100 kB při ceně 7,70 Kč za 1 MB. Na rozdíl od Zóny 1 nelze využít data z „národního“ balíčku. 
Jaké jsou regiony pro mezinárodní volání?
Regionů pro mezinárodní volání je celkem pět. Pro volání do Regionů 0 a 1 je sazba 2,50 Kč/min. V těchto regionech jsou země, kam nejčastěji voláte – Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko, Vietnam a Čína. Pro země Evropské unie platí nyní do 6.5. 2019 cena 2,50 Kč za minutu, přestože jsou v regionu 2. Úplný výčet zemí všech Regionů a cen najdete v našem Ceníku.
Kolik stojí SMS do zahraničí?
SMS do zahraničí je posílání SMS ze sítě SAZKAmobil do jiných zahraničních sítí. Do zemí Evropské unie, Číny a Vietnamu pošlete SMS už za 1,80 Kč.

Doporučte SAZKAmobil

Může nový zákazník převést své stávající číslo od jiného operátora?
Ano. Nový zákazník může převést zdarma číslo od kteréhokoli operátora v ČR.
Kde si nový zákazník může koupit SIM kartu?
SIM kartu může zakoupit na e-shopu, Zákaznické lince 800 77 11 11, anebo na terminálech SAZKY.
Jak získám kredit?
V období od 3. 12. 2018 do 31. 1. 2019 doporučíte služby SAZKAmobil lidem ve vašem okolí. V případě, že si zakoupí a aktivují SIM kartu, a vy nám pošlete SMS ve formátu „DZ9mistnecislo“ nového zákazníka SAZKAmobil, na číslo 8866 (příklad SMS: DZ704123456), poté vám připíšeme bonusový kredit: 100 Kč za prvního zákazníka, 200 Kč za druhého zákazníka, 300 Kč za třetího zákazníka. Platnost bonusového kreditu získaného v době trvání marketingové akce je 30 kalendářních dní ode dne jeho připsání. Po připsání Vám přijde potvrzující SMS. Aktuální výši kreditu také můžete zkontrolovat přes webovou či mobilní aplikaci, nebo zasláním SMS kódu *11# či zašlete K na číslo 8866.
Dostane nějaký bonus i nový zákazník?

Ano, když si nový zákazník do 7 dní od aktivace dobije kredit ve výši alespoň 200 Kč, dostane od nás 100 Kč bonusového kreditu navíc.

Kolik zákazníků mohu doporučit?
Bonusový kredit dostanete za první tři doporučené zákazníky. 
Mohu poslat číslo nové SIM karty, ještě když není aktivní?
V tomto případě od nás obdržíte SMS informaci, že SIM karta není aktivovaná. Je tedy potřeba doporučení poslat až ve chvíli, kdy aktivovaná bude.
Musí být doporučený zákazník plnoletý?

Ne, nemusí. Akce není věkově omezena.

Platební služby

Jak se vyvarovat zneužití Platebních služeb?

Při použití platebních služeb se vždy ujistěte, že máte dostatek kreditu k jejich využíti a že máte služby povolené. Seznam poskytovatelů si můžete ověřit na www.platmobilem.cz. Vaše číslo a telefon si chraňte, aby nedošlo ke zneužití cizí osobou, nejlépe heslem, které znáte pouze Vy. Pokud při používání platebních služeb dojde k nestandardní situaci, případně máte podezření na podvod nebo narušení bezpečnosti, neprodleně nás kontaktujte na čísle *11 (800 77 11 11).

Co jsou Platební služby?

Mezi Platební služby patří Premiové SMS a Audiotex. Čísla Premium SMS začínají číslicemi 90x. Cenu doručené SMS lze určit z posledního dvojčíslí (v případě sedmimístného čísla) nebo z posledního trojčíslí (v případě osmimístného čísla). Odeslání SMS na pětimístné číslo stojí 2 Kč (včetně DPH). Ceny těchto služeb se pohybují v rozmezí od 1 do 600 Kč (včetně DPH). Službu Premium SMS je možné na žádost zákazníka blokovat. SAZKAmobil není poskytovatelem takto nabízených služeb, pouze zprostředkovává jejich provoz. Pokud dojde k přepojení volajícího, cena je i dále účtována jako volání na uvedenou službu třetí strany. Více informací o službách na www.platmobilem.cz . Příklad: Při odeslání SMS na číslo 90xxx03 je její cena 3 Kč (včetně DPH). Pokud je služba doručena z čísla 90xxx025, je její cena 25 Kč (včetně DPH).

Audiotexové služby jsou voláním na speciální čísla. Cena za jednu minutu hovoru na audiotexové (ATX) číslo je určena formátem ATX čísla (na základě číslovacího plánu vydaného Českým telekomunikačním úřadem). Formát ATX čísla: 90x ab cd zz, x = určuje charakter služby (může nabývat hodnot 0, 6, 8 nebo 9), ab = určuje cenu pro koncového zákazníka včetně DPH za minutu hovoru (u ATX čísel s předčíslím 908 určují číslice ab cenu pro koncového zákazníka včetně DPH za jeden hovor), cd zz = číslo přidělované Českým telekomunikačním úřadem. Ceny těchto služeb se pohybují v rozmezí od 5 do 99 Kč (včetně DPH). Volání na čísla ATX služeb je možné na žádost zákazníka blokovat. SAZKAmobil není poskytovatelem takto nabízených služeb, pouze umožňuje jejich provoz.

Jaké jsou limity pro Platební služby?

Měsíční limit pro prémiové a audiotexové služby u předplacené karty je momentálně 5000 Kč. Zároveň platí i maximální limit pro jeden hovor (na prémiové linky) 1200 Kč, po dosažení tohoto limitu bude hovor automaticky ukončen. Pro zákazníky s tarifními službami, kteří využívají tarifní služby méně než 2 zúčtovací období, nejsou prémiové a audiotexové služby dostupné. Pro zákazníky, kteří je využívají déle a mají dobrou platební morálku, je maximální částka pro zúčtovací období 1 000 Kč. Povinnost limitů je daná zákonem.

Odměny

Jaké nabízíte odměny za dobití u SAZKAmobilu?
Odměnu za dobití si můžete zvolit při každém dobití aspoň 300 Kč. Na výběr máte celkem 4 odměny – Levné volání a SMS do všech sítí (volání 1 Kč/min, SMS za 1 Kč), Mobilní internet 1 GB zdarma, Neomezené volání a SMS v síti SAZKAmobil nebo Kredit 100 Kč navíc. Odměnu je nutné nastavit ještě před dobitím (automaticky nastavená je odměna Levné volání a SMS). Po připsání kreditu se odměna ihned aktivuje a je platná celý měsíc. Každý měsíc si tak můžete vybrat právě tu odměnu, kterou nejvíce potřebujete. 
Jaké nabízíte odměny za aktivaci u SAZKAmobilu?
Na výběr máte 2 odměny – Levné volání a SMS do všech sítí (volání 1 Kč/min, SMS za 1 Kč) a Mobilní internet 1 GB zdarma. Odměnu je nutné aktivovat do 7 dní od aktivace odeslání SMS ve tvaru "D11" na 8866 pro Levné volání a SMS nebo ve tvaru "D10" pro 1 GB zdarma. Odměnu je možné využít jen jednou po aktivaci SIM a platí po dobu jednoho měsíce.
×
SAZKAmobil iPhone aplikace

Přehled a pohodlná správa Vašeho účtu

SAZKAmobil Android aplikace

Přehled a pohodlná správa Vašeho účtu